Rezervace
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Catering Slaný – Restaurace ZIMÁK

 
Naše restaurace o kapacitě 200 míst se nachází v královském městě Slaný ve středních Čechách, jejíž umístění má spoustu výhod a nabízí výborné jídlo a catering.

Nejen pohodlné parkování zdarma, ale především je obklopena hned několika sportovišti (Aquapark, Atletický stadion, Zimní stadion, Fotbalové hřiště, Minigolf). To nám dovoluje být restaurací nejen pro jednotlivce, rodiny, ale i pro sportovní týmy, kterým můžeme nabídnout ubytování přímo v areálu až pro 100 osob.

K dispozici je Vám i konferenční prostor o kapacitě 50 míst, vhodný na pořádání konferencí, svateb a jiných soukromých či firemních akcí.
 

Výběr piva

 
Přijďte a vychutnejte si pečlivě ošetřované pivo z tanku a dobré jídlo. Pivo u nás putuje z tanku co nejkratšími trubkami rovnou do půllitru a zůstává tak čerstvé až do posledního loku. Naší chloubou je především Plzeňská 12°, ale čepujeme i Gambrinus 10°, Kozla 11° a nealkoholické pivo Birell.
 

Obědy i večeře vždy z čerstvých surovin

 
Kuchaři vaří nejen českou klasiku bez umělých dochucovadel a polotovarů. Připravovaná jídla jsou z čerstvých surovin od prověřených dodavatelů.
 

Pronájem prostor pro Vaše akce

 
Prostory naší restaurace můžete využít pro pořádání různých oslav, jako jsou svatby a hostiny, školení či konference. Využít můžete salónku s kapacitou až 50 osob.
 
 
 

KONTAKTY

 
Restaurace ZIMÁK
Lacinova 1720, 274 01 Slaný
 
 
 
 
 
 
+420 722 464 051
info@restaurace-zimak.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Internet pro hosty zdarma
 
 
 
 
 
 

PROVOZNÍ DOBA

 
Dnes máme otevřeno
od 11:00 do 22:30

  • pondělí-čtvrtek: 11:00-22:30
  • pátek – sobota: 11:00-24:00
  • neděle – 11:00-22:30