Svatební hostiny Slaný – Restaurace ZIMÁK

Který ze zamilovaných párů zvažující vstup do manželství, by si nepřál vysněnou svatbu a svatební hostinu plnou štěstí a nádherných okamžiků?

Zkušený tým v naší RESTAURACI ZIMÁK Vám rád přípravy zjednoduší. Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty ke svatební hostině, a to již od příjezdu svatebních hostů, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, dekorace, ubytování…

Svatba je i v dnešní uspěchané době důležitou součástí společného života. Dovolte nám abychom v tak důležitý den pomohli i my ke krásným vzpomínkám.

Konference a školení

Potřebujete uspořádat jednání, hledáte sál, do kterého by se vešli všichni Vaši kolegové, partneři či obchodní zástupci najednou? Nabízíme prostory o kapacitě 50 míst k pořádání školení, porad, konferencí, seminářů, kurzů a prezentací.

Zajistíme:

  • konferenční techniku(projekční plátno, dataprojektor, ozvučení)
  • coffee – break
  • servírovaný oběd či večeři
  • studený i teplý raut

Rodinné oslavy

Chcete uspořádat rodinnou oslavu a domů se nevejdete? Nebo si prostě chcete svou oslavu užít a nemuset nic zařizovat? Od toho jsme tady my. Vše zařídíme podle vašich představ. Od výzdoby sálu o kapacitě až 50 míst až po zajištění jídla, dortu pro oslavence.

Cateringové služby